ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ

Вітаємо!

Ви взяли участь y конкурсі.

МАЙСТРИ КРАФТУ
ІСМ

Ярослав Лутицький із Харкова – пристрасний мото- та автолюбитель, який перетворив своє захоплення на успішну справу. Йому немає рівних в Україні, а його авторитет визнано у світі.

Девіз Ярослава – "немає нічого неможливого". Він кинув виклик швидкості та залишив свій слід на солях озера Бонневіль. Для нього не існує меж досконалості – кожну нову роботу його команда Iron Custom Motors прагне виконати так, щоб ні в кого не виникало сумнівів у тому, що вони є найкращими.

Як мотомотлох перетворюється на технічний шедевр

Під дахом свого кастом-ательє Ярослав з товаришами творить справжні дива техніки та авторської думки. Деталі для своїх моделей ICM купують за кордоном або ж шукають серед мотлоху та переробляють. Відтак, у його майстерні можна побачити змінені до невпізнання грізні "чопери", норовливі спортбайки та культові зразки радянського мотопрому. Подекуди від рідного мотоцикла, або "донора", як його називають у середовищі мотолюбилетів, залишаються лише рама та колеса. Бувають випадки, що навіть двигун перебирають з "нуля".

 

 

Загалом на один мотоцикл у Ярослава та його друзів може піти рік роботи, оскільки такі перетворення мототехніки є вельми кропіткими та затратними. Спершу з’являється ідея, потім команда майстрів на чернетку накидає ескізи, тоді створюють модель на комп’ютері, а далі вже збирають необхідні деталі, які часто доводиться замовляти по всьому світу. Якщо ж чогось не можуть дістати або цього просто немає у природі, тоді ICM все виготовляють та підганяють самі.

У підсумку такої праці результат перевершує всі очікування – зі звичайного двоколісного "такогоякувсіх" та купи мотлоху народжується справжній шедевр інженерного мистецтва. Крім того, кожен такий екземпляр є єдиним і такого більше точно не буде ні в кого у світі.

Нагорода за мотолюбов 

Ярослав Лутицький розпочав свою справу у 2010 році. З цього часу з його ательє виїхали близько трьох десятків повністю реінкарнованих залізних коней. Також він устиг завоювати міжнародне визнання та виграти чемпіонат світу серед таких самих майстрів.

Проте найцікавіше трапилося з Ярославом на соляній поверхні озера Бонневіль, що є відомим на весь світ експериментальним майданчиком для любителів адреналіну та швидкої їзди. Саме тут він утілив свою давню зухвалу мрію – відтюнінгований ним старенький Іж-49 встановив світовий рекорд швидкості серед вінтажних мотоциклів.

"Україно пишайся своїми героями. Для нас немає нічого неможливого", – наголошував після тріумфу Ярослав Лутицький.